Свято «Міжнародний день "дякую"» у 2021 році відзначається 11 січня.
Саме в цей день у світі відзначається Всесвітній День «Дякую». А якщо українською, то День Подяки, приблизно так можна перекласти з англійської вираз Thank You Day.
Не є офіційним вихідним.
Міжнародний День дякую: історія та традиції
Світле свято було ініційоване з подачі міжнародних миротворчих спільнот. Слова вдячності, сказані з добрими намірами, володіють потужною енергетикою і здатні матеріалізуватися в хороше самопочуття, знімають депресивні почуття і змушують знову і знову робити гарні вчинки.
Вперше жест подяки офіційно згадувався в 1586 р. у французькому словнику.
У XVI столітті, в праслов'янській мові з'явився аналог словосполучення: диякон Авакум, замість прийнятого «дякую» ввів побажання «дай Богъ».
Згідно етимології, слово несе в собі народження знак, символ удачі, зв'язок чоловічої та жіночої сутності, тандем землі і неба. Вимовлене з щирою інтонацією слово активує закладений в неї зміст і дарує сильну частку позитиву та добра.
Вимовляючи «дякую», ви дякуєте саму Долю, Бога, пронизуючи не тільки того, до кого слова звернені, але і свою власну ауру.
Психологи вважають, що слова вдячності – це знаки уваги, вони є усними «погладжуваннями» і здатні зігріти своєю теплотою.
Найсвітліше свято в році насичене світлом, теплом, відкритістю і щирістю побажань. Щодня кожен житель планети Земля вимовляє десятки раз слова подяки. Але в знаменний день, символ свята звучить особливо часто. Скористайтеся приводом і подякуйте батькам, друзям, членам сім'ї просто так, за те, що вони є, люблять і цінують вас. Не обмежуйте побажання тільки знаменною датою.
Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/lite/holidays/10824953-den-dyakuyu-2020-naykrashchi-privitannya-u-virshah-prozi-ta-kartinkah-video.html
Немає коментарів:
Дописати коментар